Saç ekimini fabrikasyon, gün içinde yetiştirebildiğimiz kadar çok hastayı ameliyat ederek yapmıyoruz. Ekip başına günde sadece tek hasta kabul eden bir ekibiz. Her hasta için öncelikle bir ekim planı yapıyoruz. Ekim işlemi sonunda eğer ensede kök alabileceğimiz alan halen varsa planlanan ekim bittikten sonra sıklaştırma yapıyoruz. Bu fazladan ekimler için ek ücret almıyoruz. Gün içinde sadece tek hasta aldığımızdan "hemen bitirelim, sıradaki hastayı alalım" gibi bir düşüncemiz yoktur.

Ekim sırasında birinci önceliğimiz hastanın güvenliğidir. Tüm ekimlerimizi hastane ortamında, her türlü yeterli imkana sahip ameliyathanelerde yapıyoruz. Ekimin planlaması estetik ve plastik cerrahi uzmanı Dr. Oytun İdil tarafından yapılmakta, ekimlerimiz Dr. Oytun İdil, Dr. Kerem Derya ve yardımcı personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

Ekimlerden önce hastalarımızı konu hakkında yeteri kadar bilgilendirip dikkat etmesi gereken konuları anlatıyor, bu konuda bir broşür veriyoruz. Ekimden sonra hastalarımıza yapmaları gerekenler konusunda kısa bir eğitim veriyoruz, kullanmalarını tavsiye ettiğimiz saç bakım ürünlerini anlatıyor ve bunları paket halinde temin ediyoruz. Ekimden sonra saçların kalıcı olarak sağlıklı uzaması bir süreç alacaktır, bu dönemde hastalarımız ile bağlantımızı koparmıyoruz. Telefon, e-mail, whatsapp ve skype ile hastalarımızı takip ediyoruz.

"Ne kadar ucuza olursa o kadar iyi" diye düşünen hastalara hitap etmiyoruz. Saç ekim ücretlerimiz makul seviyelerdedir. Saç ekiminde ve diğer estetik ameliyatlarda ilk amacımız para kazanmak değil, başarılı bir iş çıkarıp hastalarımızı memnun göndermektir. Para kazanmak ekibimiz için 2. sırada gelir.

Ekim sonrası hiç bir hastamızla bağlantımızı koparmayıp, her bir hastamızı takip ediyoruz. Hastalarımızın memnuniyeti, bizim için para kazanmaktan önce gelir. Bu yüzden herhangi bir memnuniyetsizliğiniz olursa mutlaka bize ulaşarak bunu belirtin. Mutlaka sorununuzu çözeriz.

Ekime karar verdiyseniz, iletişim sayfasındaki bilgilerden ve linklerden ister e-mail, SMS, whatsapp, messenger, facebook ile, ister telefon ile, ister skype ile görüntülü görüşerek Dr. Oytun İdil ile hemen, şimdi görüşebilirsiniz.

Tel: +90 533 5690649 (GSM, Whatsapp), +90 212 2963656 (muayenehane)

E-mail: oytunmd@gmail.com

Görüntülü görüşme (skype): live:oytunmd_1

Facebook: www.facebook.com/oytunidil

Ekibimiz

Op. Dr. Oytun İdil

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı

1994 İstanbul üniversitesi İstanbul tıp fakültesi mezunu. 2000 yılında Bursa Uludağ üniversitesi tıp fakültesinden uzmanlığını aldı. 2004 yılından beri estetik cerrahi üzerine İstanbul'da özel çalışıyor

Dr. Oytun İdil iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Dr. Kerem Derya

Aile Hekimi

1994 İstanbul Üniversitesi İstanbul tıp fakültesi mezunu. 2000 yılında Haseki eğitim ve araştırma hastanesinden aile hekimi uzmanlığını aldı. Uzun yıllar A sınıfı bir hastanede acil sorumlusu ve başhekim yardımcısı olarak bulundu.

Dr. Kerem Derya iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Hemşire Tuğçe Kırgezer

Hemşire

Mektebim okulları - Hemşirelik okulu (okul birinciliği ile bitirdi); Biruni üniversitesi - Fizik tedavi (fizyoterapi)

Sizleri de kliniğimize bekleriz!

İdil Hair Transplant